1 2
(1:1)
U19

První vítězství v jarní části jsme přivezli z Mladé Boleslavy

I ve třetím jarním kole jsme neprohráli, tentokrát vezeme tři body za výhru 2:1.

Trenér Aleš Vencl: Do utkání jsme neměli dobrý vstup, což vyvrcholilo pokutovým kopem, kterým se domácí tým ujal vedení. Na to jsme reagovali změnou rozestavení a zbytek poločasu jsme odehráli velmi dobře a zaslouženě vyrovnali. Ve druhém poločase jsme potrestali domácí chybu vstřelením vedoucí branky, když jsme pak přežili druhý pokutový kop, odvezli jsme velmi důležité tři body.

15.03.2024, 11:00 / 18. kolo, 1 ČLD U19

Rozhodčí: Hádek, Řeháček, Šťastný. Branky: 8. Buryán p.k. - 14. Brož, 57. Firbacher. ŽK: 12. Buryán, 30. Kharchilava, 42. Bobek - 65. Halda, 84. Brož, 88. Šimon.