FK Pardubice
SLO Team logo
0 6
(0:4)
Team logo PCE
U-17

U17 vyhrála vysokým rozdílem na půdě Slovácka

Sedmnáctka na hřišti Slovácka dominovala a zvítězila šestibrankovým rozdílem. Úřadovala zejména mezi 16. a 30. minutou hry, kdy vstřelila čtyři branky. Ve druhém poločase pak přidala ještě dvě branky a připsala si tak nejvyšší výhru v sezóně.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Po celou dobu utkání jsme měli hru pevně pod kontrolou, kdy jsme se plynule dostávali do útočné třetiny. Na hráčích byla vidět velká uvolněnost a situace tak řešili s velkým elánem. Vzhledem k množství příležitostí bychom se určitě nezlobili za ještě větší efektivitu, nicméně 6 branek v síti soupeře je určitě pozitivem. Největší radost však máme z vytyčeného cíle udržení čistého konta. Kluci velmi organizovaně pracovali směrem do defenzívy a soupeře až na jedinou výjimku do žádné šance nepustili, na což budeme určitě chtít navázat v dalších střetnutích po zbytek sezóny.

Team logo Team logo

Detaily utkání

11.05.2024, 13:15 / 26. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 16. Kvaček, 21. a 29. Pešek, 24. T. Pražák, 60. Beránek, 88. Nekvinda (pen.)

 • Diváci

  50, hřiště Slovácko

 • 1.FC Slovácko

  Vávra - Sehnal, Tomáš, Petr (46. Ostrovka), Kalabus, Planý (68. Ryška), Lašák, Snopek, Riabokon (31. Navrátil), Pokorný (60. Lamáček), Tabara (31. Havlíček)

 • FK Pardubice

  D. Pražák - Tareš, T. Pražák, Kosek, Vrážel, Dostál (65. Hendrych), Svatoš (57. Zima), Pešek, Urban, Kvaček (46. Nekvinda), Beránek

Autor článku: Redakce

Sdílet článek