FK Pardubice
PCE Team logo
0 2
(0:1)
Team logo OLO
U-17

U17 doma podlehla Sigmě Olomouc

Sedmnáctka v sobotním utkání hostila souseda z tabulky, a to Sigmu Olomouc. Našim hráčům se během utkání nepovedlo najít recept na pevnou defenzívu soupeře, který tak byl po závěrečném hvizdu šťastnější.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Dnes to pro nás bylo velmi těžké utkání vzhledem k hernímu projevu soupeře, který hrál jednoduše nahoru, avšak houževnatě směrem do obrany, kde byl ve velkém počtu hráčů organizovaně pod míčem, čímž bylo složité hledat v jejich obraně skulinky pro překonání. V momentě, když už jsme nějakou našli, tak jsme situaci dobře nevyřešili či bylo zakončení nepovedené. Inkasované branky nás velmi mrzí, jelikož oběma situacím šlo předejít lepším přepínáním směrem do obranné fázi.

Z pohledu výsledku lze hodnotit prohru jako zcela zbytečnou. Tým se však po většinu utkání snažil hrát rozvojový fotbal, kde nešla hráčům upřít snaha a nasazení. Věříme, že příště budeme na takového soupeře připravení lépe.

Team logo Team logo

Detaily utkání

18.05.2024, 13:15 / 27. kolo, 1. ČLD U17
 • Statistiky

  Branky: 6. Křiklava, 63. Remeš

  ŽK: 43. Zima, 55. Čáslavka - 67. Ulenfeld, 68. Remeš

 • Diváci

  0, hřiště Vinice

 • FK Pardubice

  Hudák - Kosek (64. T. Pražák), Vencl, Tareš, Čáslavka (68. Vrážel), Zima (59. Svatoš), Pešek, Dostál, Beránek (59. Nekvinda), Nedvěd, Urban

 • SK Sigma Olomouc

  Ulenfeld - Pávek, Činčara, Remeš (80. Luběna), Přibylka (85. Sikora), Skopal, Glos, Andrle, Beran, Rozehnal (46. Příkazský), Křiklava (89. Lorenc)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek