PCE Team logo
Team logo KLA

Těsná domácí výhra s Kladnem

V domácím zápase s Kladnem padlo spoustu branek, o jednu více svítilo na našem ukazateli skóre a tak jsme mohli slavit výhru.

Komentář trenérů FK Pardubice:

Od začátku bylo utkání vyrovnané. Soupeř byl fyzicky dobře připravený a napadal rychle naší rozehrávku, z čeho pramenila i první branka hostů. Do druhého poločasu jsme vstoupili skvěle a během 15 minut vstřelili 3 branky, což kluky z Kladna ochromilo, ale né na dlouho. Naše koncentrace polevila, a tak hosté ještě zápas zdramatizovali, když snížil na rozdíl jediné branky. V tomto ohledu nám chybí zkušenosti a klid a dohrát utkání s balonem na našich kopačkách.

12.05.2024, 12:30 / 30. kolo, ČLD U17

Branky:22. Masařík, 30. Holčapek, 46. Čvančar, 51. Förster, 58. Masařík - 26. Janát, 35. Feřtek, 78. Maxant, 85. Procházka

ŽK:

ČK:

Rozhodčí:Koutník-Matula-Čapek

Delegáti:

Počet diváků:

0, UMT Ohrazenice

Skokan, Čvančar, Štefl, Smrčka (64. Procházka), Hrdina, Masařík (57. Skala), Šobáň (57. Koblížek), Holčapek, Förster (64. Firszt)

• SK Kladno

Lhota, Abraham, Požár, Janát, Maxant, Mucha, Kučera, Procházka, Hůla (69. Kejzlar), Kopta (52. Komín), Feřtek (69. Měchura)

Autor fotografie: David Klier