0 2
(0:0)
U-15

Žáci U15 porazili Jablonec

Žáci z kategorie U15 tentokrát vyrazili na půdu Jablonce. Po bezbrankové první půli dokázali svého soupeře zlomit dvěma rychlými góly a po vítězství 2:0 si tak připsali druhé vítězství v jarní části mistrovské soutěže.

V prvním poločasu nám chyběla větší lehkost při řešení situací na útočné polovině. Ačkoliv jsme dobře zakládali útočné akce, tak před bránou soupeře jsme příliš nebezpeční nebyli. Při překonávání obranného bloku soupeře jsme sice dobře drželi míč, ale naprostou většinu přihrávek jsme chtěli dostávat do nohy, takže nám chybělo množství náběhů, které by pomohly roztrhat defenzivní postavení domácích.

Do druhého poločasu jsme hráče nabádali, abychom si udrželi klid a dál trpělivě kombinovali s přidáním výše zmíněných prvků. Klukům se podařilo vstřelit dvě rychlé branky a tím utkání v podstatě rozhodnout. Celá druhá půle byla jednoznačně v naší režii, kluci se bavili kombinací a je jen škoda, že velké množství šancí zůstalo nevyužito.

Kluky chceme ocenit za jejich velmi profesionální přístup k celému zápasu. I přes remízový stav v poločasové přestávce dokázali zachovat chladnou hlavu a svůj výkon vystupňovat, což jim přineslo zaslouženou odměnu v podobě vítězství.

24.03.2024, 10:00 / 19. kolo, ČLŽ U15

Branky: 44. Hoffman (Čapka), 47. Bachratý (Čapka)