FK Pardubice
PCE Team logo
2 1
(1:1)
Team logo TEP
U-14

Pracovitý výkon proti Teplicím!

Přinášíme vám hodnocení ze sobotního utkání proti Teplicím.

Hodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého:

Do utkání jsme vstoupili daleko pokorněji než do utkání s Plzní, a proto jsme dokázali otočit těžké utkání do vítězného konce. V úvodních minutách jsme hráli přímočaře a dokázali jsme si vytvořit zajímavé šance, které jsme nedokázali proměnit. Soupeři se podařilo využít dobře rozehraného rohového kopu a dostal se do jednobrankového vedení. Během 5. minut se nám podařilo se z inkasované branky oklepat a začali jsme zase úspěšně kombinovat. Jsme rádi, že kluci dokázali přenést poločasové pokyny hned na hřiště, a proto jsme měli velkou dominanci na míči. Díky kvalitnímu hernímu projevu a velkému odhodlání všech hráčů jsme si šli za otočením, a to se nám nakonec podařilo! Po rohovém kopu v 66. minutě nás poslal pohotovou střelou Jakub Stejskal do vedení 2:1.
Team logo Team logo

Detaily utkání

27.04.2024, 12:30 / 24. kolo, ČLŽ U14
 • Statistiky

  Branky: Mrázek Milan

  Stejskal Jakub

 • Diváci

  0, Ohrazenice

 • FK Pardubice

  Frinta - Valenta, Lugmayer, Kaválek - Kysela, Houdek, Marek, Jezdinský, Mrázek - Dolanský, Horák (Čapoun, Voženílek, Zima, Bartoška, Stejskal)

 • FK Teplice

  Hadrava - Abdulghani, Popelka, Ryška, Voráček - Johana, Suchý, Dlouhý, Voloshyn, Jandera - Kameník (Bergl, Carvan, Kameník, Lehký, Petružálek, Haoual, Řehák)

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek