U-14

Pracovitý výkon proti Teplicím!

Přinášíme vám hodnocení ze sobotního utkání proti Teplicím.

Hodnocení realizačního týmu Ondřeje Tichého:

Do utkání jsme vstoupili daleko pokorněji než do utkání s Plzní, a proto jsme dokázali otočit těžké utkání do vítězného konce. V úvodních minutách jsme hráli přímočaře a dokázali jsme si vytvořit zajímavé šance, které jsme nedokázali proměnit. Soupeři se podařilo využít dobře rozehraného rohového kopu a dostal se do jednobrankového vedení. Během 5. minut se nám podařilo se z inkasované branky oklepat a začali jsme zase úspěšně kombinovat. Jsme rádi, že kluci dokázali přenést poločasové pokyny hned na hřiště, a proto jsme měli velkou dominanci na míči. Díky kvalitnímu hernímu projevu a velkému odhodlání všech hráčů jsme si šli za otočením, a to se nám nakonec podařilo! Po rohovém kopu v 66. minutě nás poslal pohotovou střelou Jakub Stejskal do vedení 2:1.

27.04.2024, 12:30 / 24. kolo, ČLŽ U14

Branky: Mrázek Milan