FK Pardubice
LIB Team logo
6 7
(3:2)
Team logo PCE
U-13

Zasloužené vítězství v Liberci

V posledním mistrovském utkání jsme zvítězili na hřišti Liberce. Skóre v utkání se přelévalo z jedné strany na druhou, zápas jsme rozhodli v poslední třetině.

Hodnocení trenérůy: V úvodu dnešního utkání nám chyběla lepší součinnost hráčů a výběr místa. Soupeř vysoko napadal a po presinku šel do vedení. Nám se podařilo dobře reagovat na vysoké postavení soupeře od poloviny první třetiny, kdy jsme si začali cíleně otevírat prostory a toho jsme dokázali využívat. Také nám velmi dobře fungoval presink, když jsme dokázali posunem do těžiště hry zavírat brankáře soupeře a nutili ho hrát delší míče, které jsme dokázali velmi často získávat. Slabší chvilku jsme si vybrali v úvodu druhé třetiny, když na míči hrál převážně soupeř, když jsme získali míč my, nedokázali jsme ho delší časový úsek udržet. Po druhé třetině jsme o jednu branku prohrávali. Naopak nejlepší pasáž utkání jsme měli v první polovině třetí třetiny, byli jsme silní na míči a velmi nebezpeční v předfinální a finální fázi hry, dokázali jsme vstřelit čtyři branky. I přesto, že soupeř utkání velmi zdramatizoval, tak jsme zaslouženě zvítězili, v průběhu utkání jsme si dokázali vytvořit více vyložených šancí, které kdybychom proměnili, výsledek by pro nás byl ještě příznivější. Chválíme hráče za předvedený výkon, nasazení a chuť utkání dotáhnout do vítězného konce. A to nejen v dnešním utkání, děkujeme za celou sezónu, kterou hodnotíme velice pozitivně. Rodičům patří velký dík za vytvořený servis a pozitivní podporu. Děkujeme.
Team logo Team logo

Detaily utkání

12.06.2024, 16:30 / 16. kolo, ČLŽ U13
 • Statistiky

  Branky: Svoboda Adam, Kubeš Filip (Svoboda Adam), Bohuněk Lukáš (Zerzán Vojtěch), Svoboda Adam (Valach Kamil), Pávek Jakub (Bohuněk Lukáš), Valach Lukáš (Svoboda Adam), Čížek Radek (Petr Daniel)

 • Diváci

  50, stadion Letka

 • FC Slovan Liberec

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Wawrzacz Lukáš, Chábera Jakub, Hruška Vít, Valach Lukáš, Valach Kamil, Kubeš Filip, Zerzán Vojtěch, Pávek Jakub, Petr Daniel, Bohuněk Lukáš, Pospíšil Tobiáš, Svoboda Adam, Čížek Radek, Kmoníček Matyáš

Autor článku: <I>jméno neznámé</I>

Sdílet článek