CID Team logo
Team logo PCE

Prohra v Hlušicích s Cidlinou

Před Velikonocemi jsme sehráli náročný zápas s Cidlinou, ač jsme měli velmi dobrý start do zápasu a vytvořili si dostatek šancí, postupem času jsme iniciativu přenechali soupeři.

Hodnocení trenérů:

Dnešní utkání nelze hodnotit jinak než na dvě poloviny. V první jsme byli lepším týmem, byli jsme aktivní, sebevědomí na míči, vytvářeli si dostatek šancí k zakončení a dobře jsme kryli nebezpečné útočníky soupeře, jedinou kaňkou byla slabá produktivita, která nás ve výsledku stála zápas...

Ve druhé části byl lepší soupeř, od stavu 3:2 byli domácí nepříjemní v soubojích, silnější, důraznější a ve výsledku si zasloužili vyhrát více než my, těžko říct, jestli to bylo naší únavou nebo "neochotou" absolvovat náročné osobní souboje. A i naše bránění, především po naší pravé straně, bylo dnes naivní.

Pro nás zase další poučení, další zkušenost. Gratulujeme soupeři, poučíme se z chyb a po Velikonocích zpět do tréninku.

27.03.2024, 15:30 / 20. kolo, ČLŽ U12

Branky: Pokorný František (Borovec Antonín), Borovec Antonín (Kousek Jiří)

50, Hlušice/tráva

• RMSK Cidlina Nový Bydžov

Sestava není k dispozici.

Vaculík Matěj (Janura Jakub) - Vacek Jakub, Krpata Denis, Frinta Jiří, Schejbal Matyáš - Dus Martin, Kousek Jiří, Dostál Václav - Semerád Martin, Myslivec Matyáš, Kynšt Václav, Pokorný František, Borovec Antonín