FK Pardubice
LIB Team logo
5 3
(2:1)
Team logo PCE
U-12

Těsná prohra v Liberci

Ve středu jsme v Liberci odehráli poslední zápas sezóny, ač jsme předvedli velmi slušný výkon, na body to tentokrát nestačilo.

Hodnocení utkání:

Do zápasu jsme nastupovali se zdravým respektem k soupeři, jelikož při domácím zápase a prohře 0:6 jsme se téměř k ničemu nedostali, ale určitě ne se strachem. Což se projevilo hned v úvodu zápasu. Byli jsme aktivnějším týmem, v prvních patnácti minutách jsme nevyužili tři jasné šance, ač se nám potom podařilo vstřelit branku tak jsme bohužel vzápětí inkasovali. První třetina ale výsledkově měla patřit nám, herně to bylo více než dobré. Začátek druhé části také nebyl špatný, soupeř změnil rozestavení a nám už se hůře dostávalo do šancí. Potom přišlo osudových deset minut, které nás stály zápas. Dostali jsme tři branky, některé naprosto hloupé a druhá část nám utekla. V poslední kluci bojovali, snažili se, zase jsme hráli lépe ale na víc než gól a snížení to už nestačilo. Gratulace soupeři.

Kromě již zmíněné desetiminutovky ale patří klukům pochvala, protože je vidět, že během sezóny udělali velký progres a pokud budou plnit co mají tak se mohou ve své kategorii měřit s každým týmem. Hodně štěstí všem hráčům do další sezóny a děkujeme rodičům za velkou podporu.

Team logo Team logo

Detaily utkání

12.06.2024, 16:30 / 16. kolo, ČLŽ U12
 • Statistiky

  Branky: Vacek Jakub (Kousek Jiří), Pokorný František (Borovec Antonín), Pokorný František (Krpata Denis)

 • Diváci

  30, stadion Letka

 • FC Slovan Liberec

  Sestava není k dispozici.

 • FK Pardubice

  Vaculík Matěj, Janura Jakub - Ač Kryštof, Kousek Jiří, Bartaloš Ondřej, Frinta Jiří - Krpata Denis, Vacek Jakub, Dostál Václav, Klinecký Kristián, Kynšt Václav - Pokorný František, Myslivec Matyáš, Borovec Antonín

Autor článku: Redakce

Autor fotografie: David Haan

Sdílet článek