PCE Team logo
Team logo DUK
WU-13

Mladší žákyně vstoupily do nadstavby vítězně

Po nevydařeném posledním zápase základní části, kdy jsme na domácím trávníku podlehli favorizované Slavii 1:5, nastoupila v sobotu 27. dubna 2024 naše děvčata opět doma v Dolíčku k prvnímu zápasu ligové nadstavby o umístění proti soupeřkám z Dukly.

Holky k zápasu přistoupily zodpovědně, směrem do defenzivy předváděly organizovaný výkon a více méně soupeřky za celý zápas nepustily do výraznější šance vyjma penalty, kterou Dukla zahrávala po našem faulu, avšak hostující hráčka přestřelila vysoko nad branku.

Naše děvčata se snažila hrát rychlý, kombinační fotbal. Holky se dostávaly opakovaně do zakončení a pouze kvůli často nevhodně zvolenému způsobu se o poločasové přestávce zastavilo skóre na průběžném výsledku 4:0.

Po přestávce holky ještě o něco více zvýšily své úsilí, více se dařily kombinace a hra po křídlech. A i díky zlepšenému zakončení se děvčatům podařilo navýšit skóre na konečných 11:0. Čtyřmi góly se v zápase blýskla Vanesa Horáčková.

27.04.2024, 10:30 / 1. kolo, 1. liga WU13 - nadstavba

Branky: 8., 56., 69. Petráková, 13., 28., 35., 68. Horáčková, 39., 55. Svobodová, 41. Jirsáková, 64. Vojtíšková. Bez karet. Rozhodčí: Školout.

47, Pardubice - Dolíček

Mrázková - Flekačová, Vojtíšková, Šolcová, Svobodová, Blažková, Petráková, Jiráčková, Křížová, Jirsáková, Horáčková, Žáková, K.Křivková, Vlčejová

• FK Dukla Praha

Brix - Williams, Fendrychová, Masslová, Tlustá, Poláčková, Daníčková, Němcová, Adámková, Myslíková, Křížová, Staňková, Möhwaldová