4 0
(1:0)
WU-15

Vstup do nadstavby starším žákyním nevyšel

K prvnímu zápasu nadstavby jsme zajížděli do Satalic na pražskou Spartu, kde jsme chtěli zopakovat výkon z předchozího vzájemného utkání a sebrat domácím hráčkám znovu body. To se nám bohužel tentokrát nepovedlo.

Od první minuty byly sparťanky lepším týmem, my se převážně jen bránili a nedokázali jsme podržet míč. Ve 20. minutě Sparta využívá jednu ze svých šancí a poločas tak končí 1:0 pro domácí. Prvních 15 minut druhého poločasu vypadá z naši strany lépe, dostáváme se více do hry a konečně zatlačíme Spartu na jejich půlce. A i když pár kombinací vypadá slibně, nedaří se nám je zdárně dotáhnout. Naopak domácí po hezkých akcích přidávají v 54. a 66. minutě další branky, čímž je rozhodnuto. V poslední minutě po standardní situaci ještě navyšují skóre na konečných 4:0.

Aneta Reinberková (trenérka FK Pardubice): "Kaňkou zápasu byly dvě zranění našich hráček, které musely v průběhu hry odstoupit. Celkově nás ale může mrzet první poločas, kdy jsme byli zbytečně ustrašený, neměli chuť hrát a snahu udělat něco navíc."

22.04.2023, 12:00 / 1. kolo, 1. liga WU15 - nadstavba

Rozhodčí: Kozlík