PCE Team logo
Team logo SPA
WU-15

Starší žákyně držely se Spartou krok celý zápas, rozhodl gól v poslední minutě

V sobotu 19. května jsme sehráli první odvetný zápas v nadstavbě s pražskou Spartou, která byla na konci šťastnějším týmem.

Od začátku utkání byl k vidění hezký kombinační fotbal s šancemi na obou stranách. Troufnu si tvrdit, že 3/4 zápasu jsme byli lepším týmem, ale bohužel se nám nepodařilo překonat sparťanskou golmanku. Sparta v poslední minutě zahrává rohový kop, ze kterého skóruje a my tak musíme zkousnout hořkou porážku.

V sobotu 27. května přivítáme od 11 hodin na domácím Dolíčku Liberec, se kterým se taháme o 3. příčku. Budeme rádi, když si uděláte čas a přijdete naše holky podpořit.

Aneta Reinberková (trenér FK Pardubice): Samozřejmě nás mrzí ten konec, ale holkám za celý zápas nemůžeme nic vytknout. Naopak, předvedly jeden ze svých nejlepších výkonů a chybělo málo, abychom zápas dotáhli do penaltového rozstřelu, který by si zasloužily. A i když se to tentokrát nepovedlo, s Honzou nás těší, že naše holky dokážou konkurovat týmu, jako je Sparta.

20.05.2023, 11:00 / 4. kolo, 1. liga WU15 - nadstavba

Branka: 78. Daníčková. Bez karet. Rozhodčí: Volný

70, stadion Dolíček, Pardubice

Malíková - Valentová, Nevosádová, T.Kožíšková, Sisková - Pávková, Kovaříková, Kubisková, Kozáková - Kellnerová, Paskarenko (Kulíšková, Rouhová, P.Nechvílová, Havlíčková)

• AC Sparta Praha

Sestava není k dispozici.

Autor článku: Aneta Reinberková

Autor fotografie: Kubiska