0 6
(0:4)
Team logo PCB

I ve druhé přípravě se zrodila vysoká výhra rezervy

Ke druhému přípravnému zápasu zajížděla pardubická rezerva do Malešova, kde se stejně jako v loňské letní přípravě utkala s divizním FK Čáslav. Stejně jako v sobotu v Dobrovici zvítězila výrazným rozdílem, tentokrát o šest branek.

První branku vstřelil v 16. minutě Brychnáč. Ve 34. minutě se poprvé prosadil Machů a ještě do přestávky potrestali chyby domácích Brdička a znovu Machů. Hned po přestávce přidal pátý gól Brychnáč a v závěru dokonal hattrick Štěpán Machů, jenž uzavřel skóre přípravného duelu na 0:6.

Další zápas čeká na svěřence Pavla Němečka v sobotu 22. července, kdy na hlavním hřišti Pod Vinicí přivítají třetiligový Králův Dvůr. Utkání má změnu začátku, kdy se místo původních 11 hodin začne již v 10,00!

Pavel Němeček, trenér FK Pardubice B: "Jsem velmi rád, že jsme navázali na herní výkon z předešlého utkání a také na vysokou produktivitu v koncovce. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a to jak v útočné fázi, tak i v obranné. Ještě tam bylo v některých herních situacích hodně zbrklosti, ale práce kluků v utkání si hodně cením."

19.07.2023, 18:00 / 0. kolo, Přátelská utkání

Branky:16. Brychnáč, 34. Machů, 42. Brdička, 45.(+1) Machů, 48. Brychnáč, 87. Machů.

60, hřiště Malešov

• FK Čáslav

I. poločas: Vyhnánek – Hajník, Mráz, Peca, Konyvka – Ráliš, Vocel, Záruba – Kraj, Dudla, Junek. II. poločas: Vyhnánek – Marek, Schovanec, Petrů, Konyvka – Junek, Čuchal, Bašek – Chábera, Štichauer, Hannich. Trenér Jakub Svoboda.

Šmíd (46. Šimůnek) - Halász (46. Svatoš), Vencl, Hanč (46. Svoboda), Sedláček - Jarkovský - Miláček, Machů, Pandula, Brdička - Brychnáč. Trenér Pavel Němeček.

Autor článku: FK Pardubice - Lukáš Ouředník